OLED телевизор LG OLED77C5RLA
Тауардың коды: 631697
1 пікір
Келесі деңгейдегі визуалды сапа таңғажайып Alpha 9 Gen8 жасанды интеллект процессорының арқасында
Brightness Booster Ultimate арқасында жарқын визуалды бейне
*Жарықтық модельге, экран өлшеміне және нарық аймағына байланысты өзгеруі мүмкін.
«Идеалды қара» технологиясы жарық немесе қараңғы кеңістікте де
*Нақты сипаттамалар шашыраңқы жарықтандыру мен көру ортасына байланысты өзгеруі мүмкін.
Идеалды түс
*«DCI-P3 үшін 100% түс дәлдігі мен көлемі» 2025 жылы шығарылған OLED TV теледидарларына қолданылады.
AI Picture Pro арқасында шынайырақ детальдар
*Жоғары ажыратымдылықтағы сурет сапасы бастапқы ажыратымдылыққа байланысты.
AI Magic Remote пульті AI Experience толықтырады
*Кейбір функциялар интернетке қосылуды талап етуі мүмкін.
*AI Voice Recognition тек ана тілінде табиғи тіл өңдеуді қолдайтын елдерде ғана қол жетімді.
AI Search
AI Chatbot
AI Concierge
Теледидармен әрекеттесуді бастау үшін «Сәлем, LG» деп айтыңыз
Сатып алушылардың пікірлері
Пікір жазу
OLED телевизор LG OLED77C5RLA
OLED телевизор LG OLED77C5RLA
OLED телевизор LG OLED77C5RLA
OLED телевизор LG OLED77C5RLA
OLED телевизор LG OLED77C5RLA
OLED телевизор LG OLED77C5RLA
50% скидка на саундбар
саундбарға 50% жеңілдік
Halyk Bonus 10%
әлі
Экранның диагоналі
77" - 195,58 см
Дыбыс жүйесінің қуаты
40 Вт
Дыбысты жақсарту технологиялары
AI Звук Pro (Виртуальный 11.1.2)
VESA стандарты
400x400
Тұғырықпен өлшемдер (БxЕxT)
1711 x 1035 x 267 мм
Тұғырықсыз өлшемдері (БxЕxT)
1711 x 982 x 47.1 мм
Тұғырықпен салмағы
27,1 кг
Тұғырықсыз салмағы
23,5 кг
12 ай.
Идеалды түс