OLED телевизор LG OLED48C5RLA
Тауардың коды: 631688
0 пікірлер
Келесі деңгейдегі визуалды сапалар таңғаларлық жасанды интеллект процессоры alpha 9 Gen8 арқасында
Brightness Booster Ultimate арқасында жарқын визуалды бейне
*Жарықтық модельге, экран өлшеміне және нарық аймағына байланысты өзгеруі мүмкін.
«Идеалды қара» технологиясы жарқын немесе қараңғы кеңістікте де
*Нақты сипаттамалар шашыраңқы жарықтандыру мен көру ортасына байланысты өзгеруі мүмкін.
Идеалды түс
*«DCI-P3 үшін 100% түс дәлдігі мен көлемі» 2025 жылы шығарылған OLED TV телевизорларына қолданылады.
*LG OLED дисплейі IDMS 11.5 жарық сақинасын шағылысу стандарттарына сәйкес UL арқылы тексерілген.
AI Picture Pro арқасында нақтырақ детальдар
*Ажыратымдылығы жоғары бейне сапасы бастапқы ажыратымдылыққа байланысты.
AI Magic Remote пульті AI Experience толықтырады
*Кейбір функциялар интернетке қосылуды талап етуі мүмкін.
*AI Voice Recognition тек ана тілінде табиғи тілді өңдеуді қолдайтын елдерде ғана беріледі.
AI Search
AI Chatbot
AI Concierge
Теледидармен өзара әрекеттесу үшін «Сәлем, LG» деп айтыңыз
OLED телевизор LG OLED48C5RLA
OLED телевизор LG OLED48C5RLA
OLED телевизор LG OLED48C5RLA
OLED телевизор LG OLED48C5RLA
OLED телевизор LG OLED48C5RLA
OLED телевизор LG OLED48C5RLA
50% скидка на саундбар
саундбарға 50% жеңілдік
Halyk Bonus 10%
әлі
Экранның диагоналі
48" - 121,9 см
Иә
Түсі
USB портының түрі
2,0
HDMI нұсқасы
2,1
Дыбыс жүйесінің қуаты
40 Вт
Дыбысты жақсарту технологиялары
AI Звук Pro (Виртуальный 11.1.2)
ТВ тюнер
DVB-C+DVB-T2+DVB-S2
Тәуелсіз TV-тюнерлердің саны
2
Жиынтықтау
AI Magic Remote, гарантия, инструкция,кабель питания, батарейки
Өндіруші ел
Индонезия
Габариттер, түс, салмақ
VESA стандарты
300x200
Тұғырықпен өлшемдер (БxЕxT)
1071 x 675 x 230 мм
Тұғырықсыз өлшемдері (БxЕxT)
1071 x 620 x 46.9 мм
Тұғырықпен салмағы
16,8 кг
Тұғырықсыз салмағы
14,9 кг
Кепілдік және сервис
Кепілдік
12 ай.
Идеалды түс