OLED телевизор LG OLED65C5RLA
Тауардың коды: 631693
5 пікірлер
Келесі деңгейдегі визуалды қасиеттер таңғажайып AI процессоры alpha 9 Gen8 арқасында
Brightness Booster Ultimate арқасында жарқын визуалды бейне
*Жарықтылық модельге, экран өлшеміне және нарық аймағына байланысты өзгеруі мүмкін.
Жарық немесе қараңғы кеңістікте де «Керемет қара» технологиясы
*Нақты сипаттамалар шашыраңқы жарықтандыру мен көру ортасына байланысты өзгеруі мүмкін.
Керемет түс
*«DCI-P3 үшін 100% түс дәлдігі мен көлемі» 2025 жылы шығарылған OLED TV телевизорларына қолданылады.
*LG OLED дисплейі IDMS 11.5 сақиналы жарық шағылысу стандарттарына сәйкес UL арқылы тексерілген.
AI Picture Pro арқасында шынайырақ детальдар
*Жоғары ажыратымдылықтағы кескін сапасы бастапқы ажыратымдылыққа байланысты.
AI Magic Remote пульті AI тәжірибесін толықтырады
*Кейбір функциялар интернетке қосылуды талап етуі мүмкін.
*AI Voice Recognition тек ана тілінде табиғи тілді өңдеуді қолдайтын елдерде ғана ұсынылады.
AI Search
AI Chatbot
AI Concierge
Теледидармен өзара әрекеттесуді бастау үшін «Сәлем, LG» деп айтыңыз
Сатып алушылардың пікірлері
Пікір жазу
OLED телевизор LG OLED65C5RLA
OLED телевизор LG OLED65C5RLA
OLED телевизор LG OLED65C5RLA
OLED телевизор LG OLED65C5RLA
OLED телевизор LG OLED65C5RLA
OLED телевизор LG OLED65C5RLA
50% скидка на саундбар
саундбарға 50% жеңілдік
Halyk Bonus 10%
әлі
Экранның диагоналі
65" -165,1 см
Дыбыс жүйесінің қуаты
40 Вт
Дыбысты жақсарту технологиялары
AI Звук Pro (Виртуальный 11.1.2)
VESA стандарты
400x400
Тұғырықпен өлшемдер (БxЕxT)
1322 x 767 x 240 мм
Тұғырықсыз өлшемдері (БxЕxT)
1322 x 703 x 45.1 мм
Тұғырықпен салмағы
18 кг
Тұғырықсыз салмағы
15,1 кг
Кепілдік және сервис
Кепілдік
12 ай.
Керемет түс