OLED телевизор LG OLED55C5RLA
Тауардың коды: 631690
1 пікір
Келесі деңгейдегі визуалды сапа таңғажайып AI процессоры alpha 9 Gen8 арқасында
Brightness Booster Ultimate арқасында жарқыраған визуалды сурет
*Жарықтық модельге, экран өлшеміне және нарық аймағына байланысты өзгеруі мүмкін.
Жарқын немесе қараңғы кеңістікте де «Идеалды қара» технологиясы
*Нақты сипаттамалар шашыраңқы жарықтандыру мен көру ортасына байланысты өзгеруі мүмкін.
Идеалды түс
*«DCI-P3 үшін 100% түс дәлдігі мен көлемі» 2025 жылы шығарылған OLED TV теледидарларына қолданылады.
*LG OLED дисплейі UL тарапынан идеалды түс бойынша IDMS 11.5 стандарттарына сәйкес тексерілген.
AI Picture Pro арқасында шынайырақ детальдар
*Жоғары рұқсаттылықтағы сурет сапасы бастапқы рұқсаттылыққа байланысты.
AI Magic Remote пульті AI Experience-ті толықтырады
*Кейбір функциялар интернетке қосылуды талап етуі мүмкін.
*AI Voice Recognition тек табиғи тілде өңдеуді қолдайтын елдерде беріледі.
AI Search
AI Chatbot
AI Concierge
Теледидармен әрекеттесу үшін «Сәлем, LG» деп айтыңыз
Сатып алушылардың пікірлері
Пікір жазу
OLED телевизор LG OLED55C5RLA
OLED телевизор LG OLED55C5RLA
OLED телевизор LG OLED55C5RLA
OLED телевизор LG OLED55C5RLA
OLED телевизор LG OLED55C5RLA
OLED телевизор LG OLED55C5RLA
50% скидка на саундбар
саундбарға 50% жеңілдік
Halyk Bonus 10%
әлі
Экранның диагоналі
55" - 139,7см
Дыбыс жүйесінің қуаты
40 Вт
Дыбысты жақсарту технологиялары
AI Звук Pro (Виртуальный 11.1.2)
VESA стандарты
300x300
Тұғырықпен өлшемдер (БxЕxT)
1222 x 757 x 230 мм
Тұғырықсыз өлшемдері (БxЕxT)
1222 x 703 x 45.1 мм
Тұғырықпен салмағы
16 кг
Тұғырықсыз салмағы
14,1 кг
12 ай.
Идеалды түс