OLED TV LG OLED42C5RLA
OLED TV LG OLED42C5RLA
OLED TV LG OLED42C5RLA
OLED TV LG OLED42C5RLA
50% скидка на саундбар
саундбарға 50% жеңілдік
Halyk Bonus 10%
әлі
Экранның диагоналі
42" - 106,7 см
Иә
Түсі
USB портының түрі
2.0
HDMI нұсқасы
2,1
Дыбыс жүйесінің қуаты
20 Вт
Дыбысты жақсарту технологиялары
AI Звук Pro (Виртуальный 9.1.2)
Кірістірілетін динамиктердің саны
2
Тюнер
ТВ тюнер
DVB-C+DVB-T2+DVB-S2
Тәуелсіз TV-тюнерлердің саны
2
Жиынтықтау
AI Magic Remote, гарантия, инструкция,кабель питания, батарейки
Өндіруші ел
Индонезия
Габариттер, түс, салмақ
VESA стандарты
300x200
Тұғырықпен өлшемдер (БxЕxT)
932 x 577 x 170 мм
Тұғырықсыз өлшемдері (БxЕxT)
932 x 540 x 41.1 мм
Тұғырықпен салмағы
10,1 кг
Тұғырықсыз салмағы
9,8 кг
Кепілдік және сервис
Кепілдік
12 ай.
Келесі деңгейдегі визуалды сапа таңғажайып AI процессоры alpha 9 Gen8 арқасында
Brightness Booster Ultimate арқасында жарқын визуалды бейне
*Жарықтық модельге, экран өлшеміне және нарық аймағына байланысты өзгеруі мүмкін.
Жарқын немесе қараңғы кеңістікте де «Идеалды қара» технологиясы
*Нақты сипаттамалар шашыраңқы жарықтандыру мен көру ортасына байланысты өзгеруі мүмкін.
Идеалды түс
*«DCI-P3 үшін 100% түсті дәлдік пен көлем» 2025 жылы шыққан OLED TV-леріне қолданылады.