Samsung LED теледидары UE55U8000FUXKZ
Яндекс Плюс сыйлыққа
Halyk Bonus 10%
әлі
Экранның диагоналі
55" - 139,7см
Иә
Түсі
TimeShift функциясы
USB портының түрі
2 x USB-A
Жалғағыштар
Теледидар тюнері, HDMI
2,2
Дыбыс жүйесінің қуаты
20 Вт
Дыбысты жақсарту технологиялары
Object Tracking Sound Lite, Q-Symphony
Кірістірілетін динамиктердің саны
2
Декодерлер
Dolby Digital
Тюнер
ТВ тюнер
DVB-T2CS2
Тәуелсіз TV-тюнерлердің саны
1
Өндіруші ел
Қазақстан
Габариттер, түс, салмақ
VESA стандарты
200x200
Тұғырықпен өлшемдер (БxЕxT)
1224.6 x 759.1 x 199 мм
Тұғырықсыз өлшемдері (БxЕxT)
1224.6 x 707.8 x 76.6 мм