Samsung LED теледидары UE43U8000FUXKZ
Яндекс Плюс сыйлыққа
Halyk Bonus 10%
әлі
Экранның диагоналі
43" - 109,2 см
Иә
Түсі
TimeShift функциясы
USB портының түрі
2 x USB-A
Жалғағыштар
Теледидар тюнері, HDMI
2,2
Дыбыс жүйесінің қуаты
20 Вт
Дыбысты жақсарту технологиялары
Object Tracking Sound Lite, Q-Symphony
Кірістірілетін динамиктердің саны
2
Декодерлер
Dolby Digital
Тюнер
ТВ тюнер
DVB-T2CS2
Тәуелсіз TV-тюнерлердің саны
1
Өндіруші ел
Қазақстан
Габариттер, түс, салмақ
VESA стандарты
200x200
Тұғырықпен өлшемдер (БxЕxT)
957.8 x 609 x 157 мм
Тұғырықсыз өлшемдері (БxЕxT)
957.8 x 558.8 x 76.3 мм