LG OLED теледидары OLED65B5RLA
LG OLED теледидары OLED65B5RLA
LG OLED теледидары OLED65B5RLA
LG OLED теледидары OLED65B5RLA
LG OLED теледидары OLED65B5RLA
LG OLED теледидары OLED65B5RLA
50% скидка на саундбар
саундбарға 50% жеңілдік
Halyk Bonus 10%
әлі
Экранның диагоналі
65" -165,1 см
2.0
Жалғағыштар
USB, HDMI, RF-тюнер, CI +, Антенна / кабель үшін кіріс (RF), Ethernet
Дыбыс жүйесінің қуаты
20 Вт
Дыбысты жақсарту технологиялары
AI Pro Дыбысы (Виртуалды 9.1.2)
Кірістірілетін динамиктердің саны
2
Декодерлер
Тюнер
VESA стандарты
400x400
Тұғырықпен өлшемдер (БxЕxT)
1449 x 896 x 23 мм
Тұғырықсыз өлшемдері (БxЕxT)
1449 x 832 x 45.9 мм