LG OLED теледидары OLED55B5RLA
LG OLED теледидары OLED55B5RLA
LG OLED теледидары OLED55B5RLA
LG OLED теледидары OLED55B5RLA
LG OLED теледидары OLED55B5RLA
50% скидка на саундбар
саундбарға 50% жеңілдік
Halyk Bonus 10%
әлі
Экранның диагоналі
55" - 139,7см
Иә
Түсі
USB портының түрі
2.0
Жалғағыштар
USB, HDMI, RF-тюнер, CI +, Антенна / кабель үшін кіріс (RF), Ethernet
HDMI нұсқасы
2,1
Дыбыс жүйесінің қуаты
20 Вт
Дыбысты жақсарту технологиялары
AI Pro Дыбысы (Виртуалды 9.1.2)
Кірістірілетін динамиктердің саны
2
Декодерлер
Тюнер
ТВ тюнер
DVB-C+DVB-T2+DVB-S2
Тәуелсіз TV-тюнерлердің саны
2
Жиынтықтау
AI Magic Remote, кепілдік, нұсқаулық, қуат кабелі, батареялар
Өндіруші ел
Индонезия
Габариттер, түс, салмақ
VESA стандарты
300x300
Тұғырықпен өлшемдер (БxЕxT)
1228 x 772 x 235 мм
Тұғырықсыз өлшемдері (БxЕxT)
1228 x 708 x 45.9 мм