Neo QLED телевизор Samsung 8K QE65QN900DUXCE
Halyk Bonus 10%
Жаппай сатылым
әлі
Экранның диагоналі
65" -165,1 см
Иә
Түсі
TimeShift функциясы
USB портының түрі
USB 2.0
Жалғағыштар
Все
HDMI нұсқасы
2,2
Дыбыс жүйесінің қуаты
90 Вт
Дыбысты жақсарту технологиялары
OTS+, Dolby ATMOS
Кірістірілетін динамиктердің саны
12
Декодерлер
AC4, AC3(Dolby Digital), EAC3, HE-AAC, AAC, MP2, MP3, PCM, WMA, apt-X
Тюнер
ТВ тюнер
DVB-T2CS2
Тәуелсіз TV-тюнерлердің саны
1
Қосымша ақпарат
Операциялық жүйе
Ерекшеліктер
Samsung
Жиынтықтау
Пульт ДУ, Инструкция по применению
Өндіруші ел
Вьетнам
Габариттер, түс, салмақ
VESA стандарты
400x300
Тұғырықпен өлшемдер (БxЕxT)
1433.1 x 893.4 x 298.4 мм
Тұғырықсыз өлшемдері (БxЕxT)
1433.1 x 819.9 x 15.2 мм