Neo QLED Samsung теледидары 8K QE75QN900FUXCE
Тауардың коды: 640210
0 пікірлер
Алматыда 4 дүкенде Сатылымда бар
Экранның диагоналі: 75" - 190,5 см
-9%
Экранның диагоналі
75" - 190,5 см
Иә
Түсі
Samsung Vision AI арқылы сіздің уақытыңыз келді
Негізгі сипаттамаларға шолу
8K AI Upscaling
Metal Frame Design
Art Store
Glare Free
Жарқын түстермен өмір сүру үшін серіктес
Сурет пен дыбысты интеллектуалды оңтайландыруға арналған параметрлер
Интеллектуалды режим
Сіздің мазмұныңызға және кеңістігіңізге сәйкес дыбысты оңтайландыру және ремастеринг
Адаптивті дыбыс технологиясы Adaptive Sound Pro
Жасанды интеллектке көңіл-күйіңізге сәйкес тұсқағаздарды жасауға сеніңіз
Генеративті тұсқағаздар
Үйде жоқ кезде үй жануарларымен байланыста болыңыз
Үй жануарларына қамқорлық
Сіздің мазмұныңыз 8K ажыратымдылығында AI негізінде
2-ші буын NQ8 AI процессоры
Фильмдер мен телебағдарламаларды көру кезінде ажыратымдылықты 8K дейін арттыру
Антибликовая технология
Quantum Matrix Pro технологиясы
Ойын кеңістігі
Ойындардағы қозғалыстардың керемет тегістігі 240 Гц дейін
Motion Xcelerator 240 Гц
AI негізіндегі ойындардың мінсіз оңтайландыруы
AI Auto Game режимі
Ойын кезінде тамаша параметрлерді таңдаңыз
Ойын панелі Game Bar
Экранның жеке параметрлерін таңдаңыз
One UI Tizen
Интеллектуалды құрылғыларды қосу және бақылау
SmartThings
Интерьерге тамаша сәйкес келеді
Metal Frame дизайны
Пультті күн сәулесінен зарядтаңыз
SolarCell Remote пульті
Halyk Bonus 10%
Экранның диагоналі
75" - 190,5 см
Түсі
TimeShift функциясы
USB портының түрі
2 x USB-A
2,2
Дыбыс жүйесінің қуаты
70 Вт
Дыбысты жақсарту технологиялары
Кірістірілетін динамиктердің саны
10
Декодерлер
Dolby Digital
Тюнер
ТВ тюнер
DVB-T2CS2
Тәуелсіз TV-тюнерлердің саны
1
Өндіруші ел
Вьетнам
Габариттер, түс, салмақ
VESA стандарты
600x400
Тұғырықпен өлшемдер (БxЕxT)
1680.0 x 992.7 x 319.8 мм
Тұғырықсыз өлшемдері (БxЕxT)
1680.0 x 958.1 x 38.5 мм