Neo QLED телевизор Samsung 8K QE65QN950FUXCE
Тауардың коды: 640208
0 пікірлер
Алматыда 1 дүкенде Тауар сөреде
Экранның диагоналі: 65" -165,1 см
-9%
Экранның диагоналі
65" -165,1 см
Иә
Samsung Vision AI арқылы сіздің уақытыңыз келді
Негізгі сипаттамаларға шолу
NQ8 AI Gen3 процессоры
8K AI Upscaling Pro
Infinity Air Design
Glare Free
Жарқын түстердегі өмір серігі
Кескін мен дыбысты интеллектуалды оңтайландыру параметрлері
Интеллектуалды режим
Сіздің мазмұныңыз бен кеңістігіңізге сәйкес дыбысты оңтайландыру және ремастеринг
Adaptive Sound Pro бейімделген дыбыс технологиясы
Көңіл-күйіңізге сәйкес тұсқағаздарды жасау үшін жасанды интеллектке сеніңіз
Генеративті тұсқағаздар
Үйде болмаған кезде үй жануарларыңызбен байланыста болыңыз
Үй жануарларына қамқорлық
AI негізіндегі біздің ең заманауи 8K процессорымыз
3-ші ұрпақ NQ8 AI процессоры
Антиблик технологиясы
8K ажыратымдылығындағы әрбір бөлшекті ашатын өте айқын контраст
Quantum Matrix Pro технологиясы
Ойын кеңістігі
Ойындағы қозғалыстардың керемет тегістігі 240 Гц дейін
Motion Xcelerator 240 Гц
Жасанды интеллект негізіндегі ойындарды мінсіз оңтайландыру
AI Auto Game режимі
Ойын кезінде мінсіз параметрлерді таңдаңыз
Ойын панелі Game Bar
Экран параметрлерін жеке таңдаңыз
One UI Tizen
Ақылды құрылғыларды қосу және бақылау
SmartThings
Шексіз әсерлер
Infinity Air дизайны
Теледидарыңызға арналған кабельдік ұйымдастырушы
Slim One Connect қосылатын модулі
Қашықтан басқару құралын күн сәулесінен зарядтаңыз
SolarCell Remote пульті
Halyk Bonus 10%
Экранның диагоналі
65" -165,1 см
TimeShift функциясы
USB портының түрі
2 x USB-A, 1 x USB-C
2,2
Дыбыс жүйесінің қуаты
90 Вт
Дыбысты жақсарту технологиялары
Кірістірілетін динамиктердің саны
10
Декодерлер
Dolby Digital
VESA стандарты
600x400
Тұғырықпен өлшемдер (БxЕxT)
1433.5 x 892.4 x 265.7 мм
Тұғырықсыз өлшемдері (БxЕxT)
1433.5 x 815.1 x 12.9 мм