QNED телевизор LG 65QNED9MA6B
QNED телевизор LG 65QNED9MA6B
QNED телевизор LG 65QNED9MA6B
QNED телевизор LG 65QNED9MA6B
QNED телевизор LG 65QNED9MA6B
QNED телевизор LG 65QNED9MA6B
50% скидка на саундбар
саундбарға 50% жеңілдік
Halyk Bonus 10%
әлі
Экранның диагоналі
65" -165,1 см
HDMI порттарының саны
3
Кескінді тегістеу (MEMC)
Бар
AirPlay қолдауы
Бар
USB портының түрі
2.0
HDMI нұсқасы
2,1
Дыбыс жүйесінің қуаты
20 Вт
Дыбысты жақсарту технологиялары
AI Звук PRO виртуальное обьемное звучание
Кірістірілетін динамиктердің саны
2
Декодерлер
AC4, AC3(Dolby Digital), EAC3, HE-AAC, AAC, MP2, MP3, PCM, apt-X
Тюнер
ТВ тюнер
DVB-C+DVB-T2+DVB-S2
Тәуелсіз TV-тюнерлердің саны
2
Өндіруші ел
Индонезия
Габариттер, түс, салмақ
VESA стандарты
400x400
Тұғырықпен өлшемдер (БxЕxT)
1452 x 907 x 285 мм
Тұғырықсыз өлшемдері (БxЕxT)
1452 x 839 x 44.9 мм
Тұғырықпен салмағы
35 кг
Тұғырықсыз салмағы
31,1 кг
Кепілдік және сервис
Кепілдік
12 ай.
Әр бөлшекте инновациялар
Заманауи қолданушыларға арналған ақылды функциялар
Әсерлі дыбыс
Жақсартылған True дыбысы және 20 Вт қуаты бар кіріктірілген сабвуфер бай және кең дыбысты қамтамасыз етіп, көрерменді экранда болып жатқан оқиғалар атмосферасына батырады. AI Дыбыс PRO сияқты дыбысты жақсарту технологиялары визуалды әсерлерді толықтыратын виртуалды кең дыбысты жасайды. Жүйе AC4, AC3 (Dolby Digital), EAC3, HE-AAC, AAC, MP2, MP3, PCM, apt-X декодерлерін қолдайды, бұл аудионы жоғары сапада ойнатуға мүмкіндік береді.