LG QNED теледидары 55QNED86A6A
LG QNED теледидары 55QNED86A6A
LG QNED теледидары 55QNED86A6A
LG QNED теледидары 55QNED86A6A
LG QNED теледидары 55QNED86A6A
LG QNED теледидары 55QNED86A6A
50% скидка на саундбар
саундбарға 50% жеңілдік
Halyk Bonus 10%
әлі
Сатылымда жоқ в Алматыда
Қасиеттері
Негізгі сипаттамалар
Экранның диагоналі
55" - 139,7см
Кескінді тегістеу (MEMC)
Бар
AirPlay қолдауы
Бар
USB портының түрі
2.0
Жалғағыштар
Ethernet, CI ұясы, RF кірісі (антенна/кабель), SPDIF (оптикалық сандық аудио шығыс), USB, HDMI
HDMI нұсқасы
2,1
Дыбыс жүйесінің қуаты
20 Вт
Дыбысты жақсарту технологиялары
AI дыбысы PRO, виртуалды көлемді дыбыс
Кірістірілетін динамиктердің саны
2
Декодерлер
AC4, AC3(Dolby Digital), EAC3, HE-AAC, AAC, MP2, MP3, PCM, apt-X
Тюнер
ТВ тюнер
DVB-C+DVB-T2+DVB-S2
Тәуелсіз TV-тюнерлердің саны
2
Өндіруші ел
Индонезия
Габариттер, түс, салмақ
VESA стандарты
300x300
Тұғырықпен өлшемдер (БxЕxT)
1236 x 800 x 265 мм
Тұғырықсыз өлшемдері (БxЕxT)
1236 x 716 x 29.7 мм
Тұғырықпен салмағы
15,2 кг
Тұғырықсыз салмағы
14,5 кг
Кепілдік және сервис
Кепілдік
12 ай.
Абсолютті жаңа динамикалық QNED
LG QNED арқылы сертификатталған 100% түсті көлем