Samsung LED теледидары UE70TU7100UXCE
үлкен жаппай сатылым
Halyk Bonus 10%
әлі
Сатылымда жоқ в Алматыда
Қасиеттері
Негізгі сипаттамалар
Экранның диагоналі
70" - 177,8 см
Иә
Түсі
TimeShift функциясы
USB портының түрі
2.0
Жалғағыштар
USB - 2, HDMI - 3, Ethernet (LAN), сандық аудио шығысы (оптикалық), Ci Slot
Дыбыс жүйесінің қуаты
20 Вт
Дыбысты жақсарту технологиялары
Dolby Digital Plus
Кірістірілетін динамиктердің саны
2
Тюнер
ТВ тюнер
DVB-T/T2/C/S/S2
Тәуелсіз TV-тюнерлердің саны
2
Қосымша ақпарат
Операциялық жүйе
Ерекшеліктер
Crystal Processor 4K, HDR, PurColor, UHD Dimming, Tizen™
Жиынтықтау
Өндіруші ел
Ресей
Габариттер, түс, салмақ
Тұғырықпен өлшемдер (БxЕxT)
1572.4 x 959 x 339.9 мм
Тұғырықсыз өлшемдері (БxЕxT)
1572.4 x 874.5 x 59.9 мм