Триммерлер Philips

15 из 70 Тауар
Фильтры
Баға, теңге
Науқандар
Процент скидки
Ұсыныс түрі
Бар тауарлар
Бренд
Арналған
Су астында жуу
Көбікпен қырыну мүмкіндігі
Дисплей
Қалқымалы бастиектері
Жолда бұғаттау 
Батареяның қызмет ету мерзімі
Саптамалар саны
Элетр қорек көзі
Өнімнің рейтингі
Жалпы рейтинг
  5 из 5   81   пікірлер
Триммер Philips OneBlade Pro 360 (QP6542/15)
Триммер Philips OneBlade Pro 360 (QP6542/15) - фото 2
Триммер Philips OneBlade Pro 360 (QP6542/15) - фото 3
Триммер Philips OneBlade Pro 360 (QP6542/15) - фото 4
Триммер Philips OneBlade Pro 360 (QP6542/15) - фото 5

скидка 50% на посуду

Саптамалар саны: 5 / Су астында жуу: Иә / Көбікпен қырыну мүмкіндігі: Иә / Кесудің максималды ұзындығы: 10 мм / Ең аз кесу ұзындығы: 1 мм-ден кем
90 минут ішінде жеткізу
72 290 ₸
-17%
59 990
Сатылымда бар
+ 1 800 бонусқа дейін
Бұл затты сатып алған жағдайда, сіз S-bonus бонустық шотыңызға +1 800 аласыз
Philips әмбебап триммері 10 в 1 MG5921/15
Philips әмбебап триммері 10 в 1 MG5921/15 - фото 2
Philips әмбебап триммері 10 в 1 MG5921/15 - фото 3
Philips әмбебап триммері 10 в 1 MG5921/15 - фото 4
Philips әмбебап триммері 10 в 1 MG5921/15 - фото 5
Philips әмбебап триммері 10 в 1 MG5921/15 - фото 6

скидка 50% на посуду

Саптамалар саны: 10 / Су астында жуу: Иә / Көбікпен қырыну мүмкіндігі: Иә / Кесудің максималды ұзындығы: 16 мм / Ең аз кесу ұзындығы: 1 мм-ден кем
90 минут ішінде жеткізу
33 990
Сатылымда бар
+ 1 020 бонусқа дейін
Бұл затты сатып алған жағдайда, сіз S-bonus бонустық шотыңызға +1 020 аласыз
Philips триммері NT1620/15
Philips триммері NT1620/15 - фото 2
Philips триммері NT1620/15 - фото 3
Philips триммері NT1620/15 - фото 4
Philips триммері NT1620/15 - фото 5
Philips триммері NT1620/15 - фото 6

скидка 50% на посуду

Саптамалар саны: 1 / Су астында жуу: Иә / Көбікпен қырыну мүмкіндігі: Жоқ
90 минут ішінде жеткізу
14 990 ₸
-15%
12 790
Сатылымда бар
+ 384 бонусқа дейін
Бұл затты сатып алған жағдайда, сіз S-bonus бонустық шотыңызға +384 аласыз
Philips триммері NT3650/16
Philips триммері NT3650/16 - фото 2
Philips триммері NT3650/16 - фото 3
Philips триммері NT3650/16 - фото 4
Philips триммері NT3650/16 - фото 5
Philips триммері NT3650/16 - фото 6

скидка 50% на посуду

Саптамалар саны: 2 / Су астында жуу: Иә / Көбікпен қырыну мүмкіндігі: Жоқ
90 минут ішінде жеткізу
21 990 ₸
-23%
16 990
Сатылымда бар
+ 510 бонусқа дейін
Бұл затты сатып алған жағдайда, сіз S-bonus бонустық шотыңызға +510 аласыз
Philips мультитриммері 8-в-1 MG3940/15
Philips мультитриммері 8-в-1 MG3940/15 - фото 2
Philips мультитриммері 8-в-1 MG3940/15 - фото 3

скидка 50% на посуду

Саптамалар саны: 8 / Су астында жуу: Иә / Көбікпен қырыну мүмкіндігі: Иә / Кесудің максималды ұзындығы: 16 мм / Ең аз кесу ұзындығы: 1 мм-ден кем
90 минут ішінде жеткізу
43 990 ₸
-23%
33 990
Сатылымда бар
+ 1 020 бонусқа дейін
Бұл затты сатып алған жағдайда, сіз S-bonus бонустық шотыңызға +1 020 аласыз
Philips әмбебап триммері MG3730/15
Philips әмбебап триммері MG3730/15 - фото 2
Philips әмбебап триммері MG3730/15 - фото 3
Philips әмбебап триммері MG3730/15 - фото 4
Philips әмбебап триммері MG3730/15 - фото 5
Philips әмбебап триммері MG3730/15 - фото 6

скидка 50% на посуду

Саптамалар саны: 8 / Су астында жуу: Иә / Көбікпен қырыну мүмкіндігі: Жоқ
36 990 ₸
-11%
32 990
Сатылымда бар
+ 990 бонусқа дейін
Бұл затты сатып алған жағдайда, сіз S-bonus бонустық шотыңызға +990 аласыз
Philips сақалға арналған триммер BT3617/15
Philips сақалға арналған триммер BT3617/15 - фото 2
Philips сақалға арналған триммер BT3617/15 - фото 3
Philips сақалға арналған триммер BT3617/15 - фото 4
Philips сақалға арналған триммер BT3617/15 - фото 5
Philips сақалға арналған триммер BT3617/15 - фото 6

скидка 50% на посуду

Саптамалар саны: 2 / Су астында жуу: Иә / Көбікпен қырыну мүмкіндігі: Иә / Кесудің максималды ұзындығы: 10 мм / Ең аз кесу ұзындығы: 1 мм-ден кем
90 минут ішінде жеткізу
21 990
Сатылымда бар
+ 660 бонусқа дейін
Бұл затты сатып алған жағдайда, сіз S-bonus бонустық шотыңызға +660 аласыз
Мультитриммер Philips 20-в-1 MG9557/15
Мультитриммер Philips 20-в-1 MG9557/15 - фото 2
Мультитриммер Philips 20-в-1 MG9557/15 - фото 3
Мультитриммер Philips 20-в-1 MG9557/15 - фото 4
Мультитриммер Philips 20-в-1 MG9557/15 - фото 5

скидка 50% на посуду

Саптамалар саны: 20 / Су астында жуу: Иә / Көбікпен қырыну мүмкіндігі: Иә / Кесудің максималды ұзындығы: 27 мм / Ең аз кесу ұзындығы: 1 мм-ден кем
90 минут ішінде жеткізу
89 990
Сатылымда бар
+ 2 700 бонусқа дейін
Бұл затты сатып алған жағдайда, сіз S-bonus бонустық шотыңызға +2 700 аласыз
Philips мультитриммер 17-в-1 MG7951/15
Philips мультитриммер 17-в-1 MG7951/15 - фото 2
Philips мультитриммер 17-в-1 MG7951/15 - фото 3

скидка 50% на посуду

Саптамалар саны: 17 / Су астында жуу: Иә / Көбікпен қырыну мүмкіндігі: Иә / Кесудің максималды ұзындығы: 26 мм / Ең аз кесу ұзындығы: 1 мм-ден кем
90 минут ішінде жеткізу
59 990
Сатылымда бар
+ 1 800 бонусқа дейін
Бұл затты сатып алған жағдайда, сіз S-bonus бонустық шотыңызға +1 800 аласыз
Триммер Philips OneBlade Face + Body QP2824/20
Триммер Philips OneBlade Face + Body QP2824/20 - фото 2
Триммер Philips OneBlade Face + Body QP2824/20 - фото 3
Триммер Philips OneBlade Face + Body QP2824/20 - фото 4

скидка 50% на посуду

Саптамалар саны: 4 / Су астында жуу: Иә / Көбікпен қырыну мүмкіндігі: Иә / Кесудің максималды ұзындығы: 5 мм / Ең аз кесу ұзындығы: 1 мм-ден кем
45 990 ₸
33 142 бастап
Қолда бар, жеңілдік
+ 1 170 бонусқа дейін
Бұл затты сатып алған жағдайда, сіз S-bonus бонустық шотыңызға +1 170 аласыз
Philips триммері OneBlade Face QP2724/10
Philips триммері OneBlade Face QP2724/10 - фото 2
Philips триммері OneBlade Face QP2724/10 - фото 3
Philips триммері OneBlade Face QP2724/10 - фото 4
Philips триммері OneBlade Face QP2724/10 - фото 5
Philips триммері OneBlade Face QP2724/10 - фото 6

скидка 50% на посуду

Саптамалар саны: 4 / Су астында жуу: Иә / Көбікпен қырыну мүмкіндігі: Иә / Ең аз кесу ұзындығы: 1 мм-ден кем
25 990 ₸
14 618 бастап
Қолда бар, жеңілдік
+ 585 бонусқа дейін
Бұл затты сатып алған жағдайда, сіз S-bonus бонустық шотыңызға +585 аласыз
Philips әмбебап триммері MG3740/15
Philips әмбебап триммері MG3740/15 - фото 2
Philips әмбебап триммері MG3740/15 - фото 3
Philips әмбебап триммері MG3740/15 - фото 4
Philips әмбебап триммері MG3740/15 - фото 5
Philips әмбебап триммері MG3740/15 - фото 6

скидка 50% на посуду

Жаппай сатылым
әлі
Су астында жуу: Иә / Көбікпен қырыну мүмкіндігі: Жоқ
41 990 ₸
19 494 бастап
Қолда бар, жеңілдік
+ 900 бонусқа дейін
Бұл затты сатып алған жағдайда, сіз S-bonus бонустық шотыңызға +900 аласыз

Триммерлер Philips жайлы жиі қойылатын сұрақтар

Триммерлер Philips қанша тұрады?

Sulpak интернет-дүкеніндегі Триммерлер Philips санатындағы тауарлардың бағасы -
2026 жылы қандай Триммерлер Philips сатып алған дұрысырақ?

Sulpak интернет-дүкенінің пікіріне сәйкес 2026 жылғы ең күшті Триммерлер Philips -
Ең арзан Триммерлер Philips қайсылары?
Қандай Триммерлер Philips ең қымбаттарына жатады және сыйақылық сегментке жатады?

Sulpak Триммерлер Philips санатындағы ЖОҒАРҒЫ-3 қымбат тауар -