Алматыда қаласындағы компьютерге арналған колонкалар

28 Тауар
Фильтры
Баға, теңге
Науқандар
Ұсыныс түрі
Бар тауарлар
Бренд
Арналар саны
Жиынтық қуат
Қоректендіру
Үндеткіштер саны
Үндеткіштер қуаты
Сабвуфердің түрі
Сабвуфердің қуаты
Интерфейс
Түсі
Өнімнің рейтингі
Жалпы рейтинг
  4.9 из 5   295   пікірлер
Bloody компьютерлік динамиктері S10 Black Bluetooth 5.3, USB, RGB, Mic, 10W
Bloody компьютерлік динамиктері S10 Black Bluetooth 5.3, USB, RGB, Mic, 10W - фото 2
Bloody компьютерлік динамиктері S10 Black Bluetooth 5.3, USB, RGB, Mic, 10W - фото 3
Bloody компьютерлік динамиктері S10 Black Bluetooth 5.3, USB, RGB, Mic, 10W - фото 4

скидка 50% на посуду

Арналар саны: 2 / Жиынтық қуат: 10 Вт / Жиілік диапазоны: 150 Гц – 20 000 Гц / Үндеткіштер қуаты: 10 Вт / Сабвуфердің түрі: Пассивті
90 минут ішінде жеткізу
17 990 ₸
Сатылымда бар
+ 540 бонусқа дейін
Бұл затты сатып алған жағдайда, сіз S-bonus бонустық шотыңызға +540 аласыз
Microlab дыбыс бағанасы M-105R
Microlab дыбыс бағанасы M-105R - фото 2

скидка 50% на посуду

Арналар саны: 2,1 / Жиынтық қуат: 10 Вт / Жиілік диапазоны: 35 Гц / Үндеткіштер қуаты: 4 Вт / Сабвуфердің түрі: Белсенді / Сабвуфердің қуаты: 8 Вт
90 минут ішінде жеткізу
17 990 ₸
Сатылымда бар
+ 540 бонусқа дейін
Бұл затты сатып алған жағдайда, сіз S-bonus бонустық шотыңызға +540 аласыз
Колонки Microlab B51(USB) Чёрный B51 USB Black
Колонки Microlab B51(USB) Чёрный B51 USB Black - фото 2

скидка 50% на посуду

Арналар саны: 2 / Жиынтық қуат: 4 Вт / Жиілік диапазоны: 80 - 18 000 Гц / Үндеткіштер қуаты: 2 Вт
90 минут ішінде жеткізу
8 990 ₸
Сатылымда бар
+ 270 бонусқа дейін
Бұл затты сатып алған жағдайда, сіз S-bonus бонустық шотыңызға +270 аласыз
Microlab дыбыс бағанасы B16 Black
Microlab дыбыс бағанасы B16 Black - фото 2
Microlab дыбыс бағанасы B16 Black - фото 3
Microlab дыбыс бағанасы B16 Black - фото 4
Microlab дыбыс бағанасы B16 Black - фото 5
Microlab дыбыс бағанасы B16 Black - фото 6

скидка 50% на посуду

Арналар саны: 2 / Жиынтық қуат: 5 Вт / Жиілік диапазоны: 120-20000 / Үндеткіштер қуаты: 5 Вт / Ерекшеліктері: Колонки фазоинверторного типа
90 минут ішінде жеткізу
7 990 ₸
Сатылымда бар
+ 240 бонусқа дейін
Бұл затты сатып алған жағдайда, сіз S-bonus бонустық шотыңызға +240 аласыз
Колонки Microlab B55(13) Чёрный B55(13) Black
Колонки Microlab B55(13) Чёрный B55(13) Black - фото 2

скидка 50% на посуду

Арналар саны: 2 / Жиынтық қуат: 4 Вт / Жиілік диапазоны: 80Гц - 18кГц / Үндеткіштер қуаты: 2 Вт
90 минут ішінде жеткізу
9 990 ₸
Сатылымда бар
+ 300 бонусқа дейін
Бұл затты сатып алған жағдайда, сіз S-bonus бонустық шотыңызға +300 аласыз
Microlab акустикалық жүйесі X3BT
Microlab акустикалық жүйесі X3BT - фото 2
Microlab акустикалық жүйесі X3BT - фото 3
Microlab акустикалық жүйесі X3BT - фото 4

скидка 50% на посуду

Арналар саны: 2,1 / Жиынтық қуат: 98 Вт / Жиілік диапазоны: 30 Гц-20000 Гц / Үндеткіштер қуаты: 100 Вт / Сабвуфердің түрі: Белсенді / Сабвуфердің қуаты: 30 Вт / Ерекшеліктері: 2.1 acoustics with powerful subwoofer, Bluetooth support, wired connections, standard plug, no gold plating and magnetic shielding data, wire length ~1.2m.
90 минут ішінде жеткізу
62 990 ₸
Сатылымда бар
+ 1 890 бонусқа дейін
Бұл затты сатып алған жағдайда, сіз S-bonus бонустық шотыңызға +1 890 аласыз
Microlab компьютерлік дыбыс бағанасы B19
Microlab компьютерлік дыбыс бағанасы B19 - фото 2
Microlab компьютерлік дыбыс бағанасы B19 - фото 3

скидка 50% на посуду

Арналар саны: 2 / Жиынтық қуат: 6 Вт / Жиілік диапазоны: 80 Гц - 20 кГц / Үндеткіштер қуаты: 3 Вт / Сабвуфердің түрі: Пассивті / Сабвуфердің қуаты: 3 Вт / Ерекшеліктері: Возможность быстрого подключения, регулятор громкости
90 минут ішінде жеткізу
8 990 ₸
Сатылымда бар
+ 270 бонусқа дейін
Бұл затты сатып алған жағдайда, сіз S-bonus бонустық шотыңызға +270 аласыз
Microlab дыбыс бағанасы M-105 Black
Microlab дыбыс бағанасы M-105 Black - фото 2
Microlab дыбыс бағанасы M-105 Black - фото 3
Microlab дыбыс бағанасы M-105 Black - фото 4
Microlab дыбыс бағанасы M-105 Black - фото 5
Microlab дыбыс бағанасы M-105 Black - фото 6

скидка 50% на посуду

Арналар саны: 2,1 / Жиынтық қуат: 10 Вт / Жиілік диапазоны: 40 - 20 Гц-кГц / Үндеткіштер қуаты: 5 Вт / Сабвуфердің түрі: Белсенді / Сабвуфердің қуаты: 5 Вт / Ерекшеліктері: Нелинейные искажения: 70 дБ, Разделение каналов: > 40 дБ
90 минут ішінде жеткізу
16 990 ₸
Сатылымда бар
+ 510 бонусқа дейін
Бұл затты сатып алған жағдайда, сіз S-bonus бонустық шотыңызға +510 аласыз
Microlab дыбыс бағанасы TMN9U
Microlab дыбыс бағанасы TMN9U - фото 2
Microlab дыбыс бағанасы TMN9U - фото 3
Microlab дыбыс бағанасы TMN9U - фото 4

скидка 50% на посуду

Арналар саны: 2,1 / Жиынтық қуат: 40 Вт / Жиілік диапазоны: 35-20000 Гц / Үндеткіштер қуаты: 12 Вт / Сабвуфердің түрі: Белсенді / Сабвуфердің қуаты: 16 Вт / Ерекшеліктері: Слот для SD-карт, USB
90 минут ішінде жеткізу
33 990 ₸
Сатылымда бар
+ 1 020 бонусқа дейін
Бұл затты сатып алған жағдайда, сіз S-bonus бонустық шотыңызға +1 020 аласыз
Sven дыбыс бағанасы MS-304
Sven дыбыс бағанасы MS-304 - фото 2
Sven дыбыс бағанасы MS-304 - фото 3
Sven дыбыс бағанасы MS-304 - фото 4
Sven дыбыс бағанасы MS-304 - фото 5

скидка 50% на посуду

Жаппай сатылым
әлі
Арналар саны: 2,1 / Жиынтық қуат: 40 Вт / Жиілік диапазоны: 150 – 20 000 / Үндеткіштер қуаты: 10 Вт / Сабвуфердің түрі: Белсенді / Сабвуфердің қуаты: 20 Вт / Ерекшеліктері: Беспроводная передача сигнала по BluetoothВоспроизведение музыки с USB flash и SD card памятиВстроенное FM-радиоLED-дисплейМатериал корпуса сабвуфера и сателлитов – дерево (MDF)
90 минут ішінде жеткізу
36 990 ₸
-3%
35 990 ₸
Сатылымда бар
+ 1 080 бонусқа дейін
Бұл затты сатып алған жағдайда, сіз S-bonus бонустық шотыңызға +1 080 аласыз
Microlab дыбыс бағанасы M-110 Black
Microlab дыбыс бағанасы M-110 Black - фото 2
Microlab дыбыс бағанасы M-110 Black - фото 3
Microlab дыбыс бағанасы M-110 Black - фото 4
Microlab дыбыс бағанасы M-110 Black - фото 5
Microlab дыбыс бағанасы M-110 Black - фото 6

скидка 50% на посуду

Арналар саны: 2,1 / Жиынтық қуат: 10 Вт / Жиілік диапазоны: 35-20 / Үндеткіштер қуаты: 2,5 Вт / Сабвуфердің түрі: Белсенді / Сабвуфердің қуаты: 5 Вт / Ерекшеліктері: Система изготовлена с использованием высококачественных динамиков, чтобы вы смогли почувствовать все нюансы звука
90 минут ішінде жеткізу
20 990 ₸
-10%
18 990 ₸
Сатылымда бар
+ 570 бонусқа дейін
Бұл затты сатып алған жағдайда, сіз S-bonus бонустық шотыңызға +570 аласыз
Колонки Edifier G1000

скидка 50% на посуду

Жиынтық қуат: 10 Вт
16 340 ₸
Сатылымда бар
+ 164 бонусқа дейін
Бұл затты сатып алған жағдайда, сіз S-bonus бонустық шотыңызға +164 аласыз
Колонки Genius SP-HF520BT

скидка 50% на посуду

Жиынтық қуат: 20 Вт / Жиілік диапазоны: 40 Гц – 20 кГц
28 500 ₸
Сатылымда бар
+ 285 бонусқа дейін
Бұл затты сатып алған жағдайда, сіз S-bonus бонустық шотыңызға +285 аласыз
Microlab үндеткіштер M-109
Microlab үндеткіштер M-109 - фото 2
Microlab үндеткіштер M-109 - фото 3
Microlab үндеткіштер M-109 - фото 4
Microlab үндеткіштер M-109 - фото 5
Microlab үндеткіштер M-109 - фото 6

скидка 50% на посуду

Арналар саны: 2,1 / Жиынтық қуат: 10 Вт / Жиілік диапазоны: 60 - 20000 Гц / Үндеткіштер қуаты: 10 Вт / Сабвуфердің түрі: Белсенді / Сабвуфердің қуаты: 4 Вт
90 минут ішінде жеткізу
19 990 ₸
Сатылымда бар
+ 600 бонусқа дейін
Бұл затты сатып алған жағдайда, сіз S-bonus бонустық шотыңызға +600 аласыз
MICROLAB үндеткіштер Microlab M200

скидка 50% на посуду

Арналар саны: 2,1 / Жиынтық қуат: 40 Вт / Жиілік диапазоны: 35 - 20000 Гц
26 390 ₸
Сатылымда бар
+ 792 бонусқа дейін
Бұл затты сатып алған жағдайда, сіз S-bonus бонустық шотыңызға +792 аласыз
Колонки Microlab B56(USB) Чёрный

скидка 50% на посуду

7 990 ₸
Сатылымда бар
+ 80 бонусқа дейін
Бұл затты сатып алған жағдайда, сіз S-bonus бонустық шотыңызға +80 аласыз
Колонки Genius SP-HF300U White

скидка 50% на посуду

Жиынтық қуат: 4 Вт
8 590 ₸
Сатылымда бар
+ 258 бонусқа дейін
Бұл затты сатып алған жағдайда, сіз S-bonus бонустық шотыңызға +258 аласыз
Genius дыбыс бағанасы SP-HF180 Wood (31730029400)
Genius дыбыс бағанасы SP-HF180 Wood (31730029400) - фото 2
Genius дыбыс бағанасы SP-HF180 Wood (31730029400) - фото 3
Genius дыбыс бағанасы SP-HF180 Wood (31730029400) - фото 4

скидка 50% на посуду

Арналар саны: 2,1 / Жиілік диапазоны: 150 Гц - 20 кГц / Үндеткіштер қуаты: 3 Вт / Сабвуфердің түрі: Белсенді / Сабвуфердің қуаты: 6 Вт / Ерекшеліктері: Отличное качество звука благодаря корпусу из МДФВысокая мощность звука – 6WПитание через USBРегулятор громкости на соединительном шнуре
90 минут ішінде жеткізу
7 383 ₸
Сатылымда бар
+ 74 бонусқа дейін
Бұл затты сатып алған жағдайда, сіз S-bonus бонустық шотыңызға +74 аласыз
Microlab үндеткіштер M-500U
Microlab үндеткіштер M-500U - фото 2

скидка 50% на посуду

Арналар саны: 2,1 / Жиынтық қуат: 40 Вт / Жиілік диапазоны: 35 - 20000 Гц / Үндеткіштер қуаты: 12 Вт / Сабвуфердің түрі: Белсенді / Сабвуфердің қуаты: 16 Вт / Ерекшеліктері: сызықтық шығыс (RCA/mini jack қосқышы), USB Type A интерфейсі (флэш-диск үшін), сонымен қатар SD жад карталарын қолдайды
90 минут ішінде жеткізу
33 000 ₸
Сатылымда бар
+ 330 бонусқа дейін
Бұл затты сатып алған жағдайда, сіз S-bonus бонустық шотыңызға +330 аласыз
Microlab дыбыс бағанасы M-300U

скидка 50% на посуду

Арналар саны: 2,1 / Жиынтық қуат: 40 Вт / Жиілік диапазоны: 40 Гц - 20 кГц / Үндеткіштер қуаты: 12 Вт / Сабвуфердің қуаты: 16 Вт
90 минут ішінде жеткізу
29 990 ₸
-11%
26 780 ₸
Сатылымда бар
+ 570 бонусқа дейін
Бұл затты сатып алған жағдайда, сіз S-bonus бонустық шотыңызға +570 аласыз
Microlab дыбыс бағанасы M-590
Microlab дыбыс бағанасы M-590 - фото 2
Microlab дыбыс бағанасы M-590 - фото 3
Microlab дыбыс бағанасы M-590 - фото 4
Microlab дыбыс бағанасы M-590 - фото 5

скидка 50% на посуду

Арналар саны: 2,1 / Жиынтық қуат: 17 Вт / Жиілік диапазоны: 30 - 20 000 Гц / Үндеткіштер қуаты: 11 Вт / Сабвуфердің түрі: Белсенді / Сабвуфердің қуаты: 9 Вт / Ерекшеліктері: Фазонивертор на передней панели обеспечивает качественное звучание
21 890 ₸
Сатылымда бар
+ 219 бонусқа дейін
Бұл затты сатып алған жағдайда, сіз S-bonus бонустық шотыңызға +219 аласыз
Microlab дыбыс бағанасы M-108 Black
Microlab дыбыс бағанасы M-108 Black - фото 2
Microlab дыбыс бағанасы M-108 Black - фото 3
Microlab дыбыс бағанасы M-108 Black - фото 4
Microlab дыбыс бағанасы M-108 Black - фото 5
Microlab дыбыс бағанасы M-108 Black - фото 6

скидка 50% на посуду

Арналар саны: 2,1 / Жиынтық қуат: 11 Вт / Жиілік диапазоны: 50 - 20 000 Гц / Үндеткіштер қуаты: 11 Вт / Сабвуфердің түрі: Белсенді / Сабвуфердің қуаты: 6 Вт / Ерекшеліктері: Система способна передавать звук от любого медиа-плеера, имеющего выход на наушники 3,5 мм стерео джек. Это может быть ПК, ноутбук, планшетный ПК, плеер, мобильный телефон или телевизор
90 минут ішінде жеткізу
16 000 ₸
Сатылымда бар
+ 160 бонусқа дейін
Бұл затты сатып алған жағдайда, сіз S-bonus бонустық шотыңызға +160 аласыз
Көбірек көрсету 6 Тауар

Алматыда қаласындағы компьютерге арналған колонкалар жайлы жиі қойылатын сұрақтар

Алматыда қаласындағы компьютерге арналған колонкалар қанша тұрады?

Sulpak интернет-дүкеніндегі Алматыда қаласындағы компьютерге арналған колонкалар санатындағы тауарлардың бағасы -
2026 жылы қандай Алматыда қаласындағы компьютерге арналған колонкалар сатып алған дұрысырақ?

Sulpak интернет-дүкенінің пікіріне сәйкес 2026 жылғы ең күшті Алматыда қаласындағы компьютерге арналған колонкалар -
Ең арзан Алматыда қаласындағы компьютерге арналған колонкалар қайсылары?

Алматыда қаласындағы компьютерге арналған колонкалар қазіргі таңда ең арзаны -
Қандай Алматыда қаласындағы компьютерге арналған колонкалар ең қымбаттарына жатады және сыйақылық сегментке жатады?

Sulpak Алматыда қаласындағы компьютерге арналған колонкалар санатындағы ЖОҒАРҒЫ-3 қымбат тауар -