Жол сөмкелері мен чемодандар

14 Тауар
Фильтры
Баға, теңге
Науқандар
Ұсыныс түрі
Бар тауарлар
Бренд
Көлемі, л
Өлшемді үлкейту
Ішкі бөліктердің саны
Ылғалдан қорғау
Кодтық құлып
Корпус материалы
Соққыға қарсы корпус
Түсі
Өнімнің рейтингі
Чемодан Delsey B0376581000 COLOR BLOCK HARD 66 4DW TR CA Black
Чемодан Delsey B0376581000 COLOR BLOCK HARD 66 4DW TR CA Black - фото 2
Чемодан Delsey B0376581000 COLOR BLOCK HARD 66 4DW TR CA Black - фото 3
Чемодан Delsey B0376581000 COLOR BLOCK HARD 66 4DW TR CA Black - фото 4
Чемодан Delsey B0376581000 COLOR BLOCK HARD 66 4DW TR CA Black - фото 5
Чемодан Delsey B0376581000 COLOR BLOCK HARD 66 4DW TR CA Black - фото 6

скидка 50% на посуду

Көлемі: 73 л / Өлшемді үлкейту: Жоқ / Ішкі бөліктердің саны: 2 / Ылғалдан қорғау: Иә / Кодтық құлып: Иә / Соққыға қарсы корпус: Иә
64 990 ₸
Сатылымда бар
+ 1 950 бонусқа дейін
Бұл затты сатып алған жағдайда, сіз S-bonus бонустық шотыңызға +1 950 аласыз
Чемодан Xiaomi Luggage Classic Pro 26" Black XMLXXHWRM
Чемодан Xiaomi Luggage Classic Pro 26" Black XMLXXHWRM - фото 2
Чемодан Xiaomi Luggage Classic Pro 26" Black XMLXXHWRM - фото 3
Чемодан Xiaomi Luggage Classic Pro 26" Black XMLXXHWRM - фото 4

скидка 50% на посуду

Көлемі: 80 л / Өлшемді үлкейту: Жоқ / Ішкі бөліктердің саны: 2 / Ылғалдан қорғау: Жоқ / Кодтық құлып: Иә / Соққыға қарсы корпус: Иә
90 минут ішінде жеткізу
89 990 ₸
Сатылымда бар
+ 900 бонусқа дейін
Бұл затты сатып алған жағдайда, сіз S-bonus бонустық шотыңызға +900 аласыз
Delsey чемодан B0376480100 Black
Delsey чемодан B0376480100 Black - фото 2
Delsey чемодан B0376480100 Black - фото 3
Delsey чемодан B0376480100 Black - фото 4
Delsey чемодан B0376480100 Black - фото 5
Delsey чемодан B0376480100 Black - фото 6

скидка 50% на посуду

Көлемі: 37 л / Өлшемді үлкейту: Иә / Ішкі бөліктердің саны: 2 / Ылғалдан қорғау: Жоқ / Кодтық құлып: Иә / Соққыға қарсы корпус: Жоқ
49 990 ₸
Сатылымда бар
+ 1 500 бонусқа дейін
Бұл затты сатып алған жағдайда, сіз S-bonus бонустық шотыңызға +1 500 аласыз
67 599 ₸
Сатылымда бар
+ 673 бонусқа дейін
Бұл затты сатып алған жағдайда, сіз S-bonus бонустық шотыңызға +673 аласыз
Чемодан Xiaomi Aluminum Frame Luggage 24"

скидка 50% на посуду

106 990 ₸
Сатылымда бар
+ 1 070 бонусқа дейін
Бұл затты сатып алған жағдайда, сіз S-bonus бонустық шотыңызға +1 070 аласыз
84 351 ₸
Сатылымда бар
+ 788 бонусқа дейін
Бұл затты сатып алған жағдайда, сіз S-bonus бонустық шотыңызға +788 аласыз
Чемодан Xiaomi Luggage Classic Pro 28" Grey

скидка 50% на посуду

119 922 ₸
Сатылымда бар
+ 1 200 бонусқа дейін
Бұл затты сатып алған жағдайда, сіз S-bonus бонустық шотыңызға +1 200 аласыз
66 969 ₸
Сатылымда бар
+ 670 бонусқа дейін
Бұл затты сатып алған жағдайда, сіз S-bonus бонустық шотыңызға +670 аласыз
Чемодан Xiaomi Luggage Classic Pro 24" Black

скидка 50% на посуду

79 284 ₸
Сатылымда бар
+ 793 бонусқа дейін
Бұл затты сатып алған жағдайда, сіз S-bonus бонустық шотыңызға +793 аласыз
Чемодан Xiaomi Luggage Classic Pro 24" Grey

скидка 50% на посуду

78 570 ₸
Сатылымда бар
+ 786 бонусқа дейін
Бұл затты сатып алған жағдайда, сіз S-bonus бонустық шотыңызға +786 аласыз
66 990 ₸
Сатылымда бар
+ 670 бонусқа дейін
Бұл затты сатып алған жағдайда, сіз S-bonus бонустық шотыңызға +670 аласыз

Жол сөмкесіне немесе чемоданға қандай үміт артасыз? Бірінші нәрсе-бұл берік. Ешкім әр жаңа сапарға кезекті сөмкені сатып алғысы келмейді. Сәнгерлер үшін бұл қызықты идея болуы мүмкін, бірақ чемоданда бір сапардан кейін доңғалақтар немесе қаламдар құлап кетпеген жағдайда, құлыптар жедел жөндеуді қажет етпейді. Шын мәнінде, беріктілік сияқты сипаттаманы беріктікке де теңестіруге болады. Сенімді сапалы сөмкелер мен чемодандардың бағасы тым төмен болуы мүмкін емес. Сондықтан арзандау үшін қуылу, ең алдымен, өкінішті.

Жол сөмкелері: қарсы емес және қарсы

Сіз үшін таңдау айқын болуы үшін чемодандар мен сөмкелерді жеке қарастырайық. Сөмкеде чемодан алдында екі негізгі артықшылықтары бар: олар кез келген бос кеңістікте орналасуы мүмкін, түріне қарамастан және чемодан айырмашылығы қол жүгі ретінде әбден қолайлы. Жол сөмкелері:

    1. былғарыдан және оның алмастырғышынан;
    2. нейлон және басқа да синтетикалық материалдардан;
    3. абиғи талшықтары бар маталардан.

    Синтетика ең көп таралған. Ол жеңіл, деформацияланбайды және ластанған жағдайда оңай өшіріледі.

    Басқа артықшылықтардың арасында сөмкелер тек қана қолдарында ғана емес, иығында да киюге мүмкіндік бар. Сондай-ақ, Шабадандар сияқты тасымалдайтын дөңгелектері бар қосымша конструкциялар де танымал. Жол сөмкесін сатып алған кезде тігістің сапасына назар аударыңыз. Алматы бойынша серуендеу үшін сізге тіпті сөмке қажет емес, рюкзак жеткілікті. Ал Қазақстан аумағының өзінде жол жүру чемоданды немесе сөмкені пайдалануға міндеттейді.

    Жол чемодандары

    Чемодан өте үлкен және ауыр. Бірақ ондағы заттар ешқайда кетпеді және сенімді қорғалады. Егер сөмкеде ең аз нәрсе болса, онда оны бос емес көлемге дейін азайтуға болады, ал чемодан қандай болды, солай қалады. Негізгі материалдар:

      1. пластик;
      2. былғары және былғары алмастырғыш;
      3. синтетикалық материалдар;
      4. табиғи маталар;
      5. металл.

      Көбінесе пластик пен синтетиканы қолданады. Олар ластануға және механикалық зақымдануға төзімді, бірақ белгілі бір дәрежеде. Түрлі пікірлер мен шолулар көрсеткендей, пластик жүктемелермен жақсы жұмыс істейді. Негізгі проблеманы қаламдар мен ілгектер құрайды. Телескопиялық қозғалатын қаламнан басқа, чемоданның әдеттегі тұтқасы да артық болмайды. Дөңгелектерді міндетті түрде аттестаттау керек. Бұл бөлік әсіресе орташадан төмен бағамен бұйымдарда осал.

      Соңғы таңдау

      Sulpak интернет-дүкені сізге сапалы жол сөмкелері мен үздік өндірушілердің чемодандарына тапсырыс беруді ұсынады. "Дәл өзінің қалауын – дербес шешесіз. Іс жүзінде әр бұйымның бір данасынан болуы жақсы. Өйткені, сапарлар, өмірлік жағдайлар сияқты, әртүрлі болады.

      Цена на Жол сөмкелері мен чемодандар :

      Товар Цена
      Чемодан Delsey B0376581000 COLOR BLOCK HARD 66 4DW TR CA Black 64990.0 ₸
      Чемодан Xiaomi Luggage Classic Pro 26" Black XMLXXHWRM 89990.0 ₸
      Delsey чемодан B0376480100 Black 49990.0 ₸
      Чемодан Xiaomi Expandable Luggage 20" Blue 67599.0 ₸
      Чемодан Xiaomi Aluminum Frame Luggage 24" 106990.0 ₸
      Чемодан Xiaomi Front Pocket Carry-on Luggage 20" 84351.0 ₸

      Жол сөмкелері мен чемодандар жайлы жиі қойылатын сұрақтар

      Жол сөмкелері мен чемодандар қанша тұрады?

      Sulpak интернет-дүкеніндегі Жол сөмкелері мен чемодандар санатындағы тауарлардың бағасы -
      2026 жылы қандай Жол сөмкелері мен чемодандар сатып алған дұрысырақ?

      Sulpak интернет-дүкенінің пікіріне сәйкес 2026 жылғы ең күшті Жол сөмкелері мен чемодандар -
      Ең арзан Жол сөмкелері мен чемодандар қайсылары?
      Қандай Жол сөмкелері мен чемодандар ең қымбаттарына жатады және сыйақылық сегментке жатады?

      Sulpak Жол сөмкелері мен чемодандар санатындағы ЖОҒАРҒЫ-3 қымбат тауар -