Huter бензин триммері GGT-2500T
Тауардың коды: 87851
9 пікірлер
Алматыда 3 дүкенде Сатылымда бар
59 090 ₸
-4%
Негізгі сипаттамалар
ТНВЭД-код
Бренд
Түрі
Қозғалтқыш түрі
Қозғалтқыштың құрылымы
Қуаты
2500 Вт.
Қуат (Литр)
3,3 ж.к.
Макс. айналымдар
Қозғалтқыштың орналасуы
Аккумулятордан жұмыс істейді
Қозғалтқыштың көлемі
51,7 см³
Жанармай багының көлемі
1,2 л
Өндіруші ел
Қытай
Huter GGT-2500T бензин триммері жоғарғы қозғалтқышы бар түзу штанга түрінде жасалған Ол биік шөптерді шабуға және дөңгелектерде - бұталардың, ағаштардың, қоршаулардың жанында, гүлзарларда үлкен шөп шабатын машинаны қолдануға болмайтын жерлерді кесуге арналған. Бұл мотокос екі тактілі қозғалтқышпен жабдықталған, ауамен салқындатылған және электронды тұтану, көлемі 51.7 текше сантиметр. Оның қуаты 2500 Вт, отын үшін сыйымдылығы 0.7 литр бак қолданылады. Бұл шөп жамылғысын шабу бойынша ұзақ жұмыс үшін жеткілікті.
Қауіпсіз жұмыс
Қауіпсіздік қақпағы шөп кесінділерінің операторға түсуіне жол бермейді
Ыңғайлы бақылау
Жартылай мөлдір отын багы - отын шығынын бақылаудың қарапайымдылығы үшін.
Құралды ыңғайлы ұстау
Сатып алушылардың пікірлері
Пікір жазу
Halyk Bonus 10%
Негізгі сипаттамалар
Қозғалтқыш түрі
Қозғалтқыштың құрылымы
Қуаты
2500 Вт.
Қуат (Литр)
3,3 ж.к.
Макс. айналымдар
Қозғалтқыштың орналасуы
Аккумулятордан жұмыс істейді
Қозғалтқыштың көлемі
51,7 см³
Жанармай багының көлемі
1,2 л
Өндіруші ел
Қытай
Кесу элементі
Шабу ені
Қармақ жібінің диаметрі
2,4 мм
Конструкциясы
Қарнақтың түрі
Жиылмалы қарнақ
Жоқ
Телескопиялық қарнақ
Тұтқаның пішіні
Корпус материалы
Пластик
Дектің материалы
Иық белдігі
Қосымша сипаттамалар
Жиынтықтау
Нож; Ранцевый ремень; Катушка с леской
Особенности
Оңай бастау, Дірілді басу жүйесі
Габариттері, салмағы
Сырт көлемдері
1140 х 334 х 550 мм
Салмағы
9,42 кг
Кепілдік және сервис
Кепілдік