QLED телевизор Samsung QE55Q7F5AUXCE
Halyk Bonus 10%
Экранның диагоналі
55" - 139,7см
Иә
Түсі
TimeShift функциясы
USB портының түрі
1 x USB-A
Жалғағыштар
ТВ тюнер, HDMI
2,2
Дыбыс жүйесінің қуаты
20 Вт