LED телевизор LG 43NANO81A6A
LED телевизор LG 43NANO81A6A
LED телевизор LG 43NANO81A6A
LED телевизор LG 43NANO81A6A
LED телевизор LG 43NANO81A6A
LED телевизор LG 43NANO81A6A
Halyk Bonus 10%
Экранның диагоналі
43" - 109,2 см
HDMI порттарының саны
3
Кескінді тегістеу (MEMC)
Бар
AirPlay қолдауы
Бар
USB портының түрі
2.0
Жалғағыштар
Ethernet,CI Слот,Вход RF (антенна/кабель),SPDIF (оптический цифровой аудиовыход),USB,HDMI
HDMI нұсқасы
2,0
Дыбыс жүйесінің қуаты
20 Вт
Дыбысты жақсарту технологиялары
AI Звук PRO виртуальное обьемное звучание
Кірістірілетін динамиктердің саны
2
Декодерлер
AC4, AC3(Dolby Digital), EAC3, HE-AAC, AAC, MP2, MP3, PCM, apt-X
Тюнер
ТВ тюнер
DVB-C+DVB-T2+DVB-S2
Тәуелсіз TV-тюнерлердің саны
2
Өндіруші ел
Индонезия
Габариттер, түс, салмақ
VESA стандарты
200x200
Тұғырықпен өлшемдер (БxЕxT)
967 x 621 x 200 мм
Тұғырықсыз өлшемдері (БxЕxT)
967 x 564 x 57.1 мм