Триммерлер Rowenta

15 из 70 Тауар
Фильтры
Баға, теңге
Науқандар
Процент скидки
Ұсыныс түрі
Бар тауарлар
Бренд
Арналған
Су астында жуу
Көбікпен қырыну мүмкіндігі
Дисплей
Қалқымалы бастиектері
Жолда бұғаттау 
Батареяның қызмет ету мерзімі
Саптамалар саны
Элетр қорек көзі
Өнімнің рейтингі
Жалпы рейтинг
  5 из 5   57   пікірлер
Rowenta триммері 3-те 1 Forever Sharp Comfort TN6000F4
Rowenta триммері 3-те 1 Forever Sharp Comfort TN6000F4 - фото 2
Rowenta триммері 3-те 1 Forever Sharp Comfort TN6000F4 - фото 3
Rowenta триммері 3-те 1 Forever Sharp Comfort TN6000F4 - фото 4
Rowenta триммері 3-те 1 Forever Sharp Comfort TN6000F4 - фото 5
Rowenta триммері 3-те 1 Forever Sharp Comfort TN6000F4 - фото 6

скидка 50% на посуду

Жаппай сатылым
әлі
Саптамалар саны: 3 / Су астында жуу: Иә / Көбікпен қырыну мүмкіндігі: Иә
90 минут ішінде жеткізу
38 990 ₸
-49%
19 990
Сатылымда бар
+ 600 бонусқа дейін
Бұл затты сатып алған жағдайда, сіз S-bonus бонустық шотыңызға +600 аласыз
Мультитриммер 10 в 1 Rowenta TN9113F0
Мультитриммер 10 в 1 Rowenta TN9113F0 - фото 2
Мультитриммер 10 в 1 Rowenta TN9113F0 - фото 3

скидка 50% на посуду

Саптамалар саны: 9 / Су астында жуу: Иә / Көбікпен қырыну мүмкіндігі: Жоқ / Кесудің максималды ұзындығы: 32 мм / Ең аз кесу ұзындығы: 1 мм-ден кем
90 минут ішінде жеткізу
38 990 ₸
-36%
24 990
Сатылымда бар
+ 750 бонусқа дейін
Бұл затты сатып алған жағдайда, сіз S-bonus бонустық шотыңызға +750 аласыз
Rowenta триммері TN6201F4 Xpert Forever Sharp Ultimate
Rowenta триммері TN6201F4 Xpert Forever Sharp Ultimate - фото 2
Rowenta триммері TN6201F4 Xpert Forever Sharp Ultimate - фото 3
Rowenta триммері TN6201F4 Xpert Forever Sharp Ultimate - фото 4
Rowenta триммері TN6201F4 Xpert Forever Sharp Ultimate - фото 5
Rowenta триммері TN6201F4 Xpert Forever Sharp Ultimate - фото 6

скидка 50% на посуду

Витринаға арналған жеңілдік
әлі
Саптамалар саны: 7 / Су астында жуу: Иә / Көбікпен қырыну мүмкіндігі: Иә
90 минут ішінде жеткізу
59 990 ₸
-42%
34 990
Сатылымда бар
+ 1 050 бонусқа дейін
Бұл затты сатып алған жағдайда, сіз S-bonus бонустық шотыңызға +1 050 аласыз
Мультитриммер 12 в 1 ROWENTA TN911LF0
Мультитриммер 12 в 1 ROWENTA TN911LF0 - фото 2
Мультитриммер 12 в 1 ROWENTA TN911LF0 - фото 3
Мультитриммер 12 в 1 ROWENTA TN911LF0 - фото 4
Мультитриммер 12 в 1 ROWENTA TN911LF0 - фото 5
Мультитриммер 12 в 1 ROWENTA TN911LF0 - фото 6

скидка 50% на посуду

Саптамалар саны: 11 / Су астында жуу: Иә / Көбікпен қырыну мүмкіндігі: Жоқ / Кесудің максималды ұзындығы: 18 мм / Ең аз кесу ұзындығы: 1 мм-ден кем
90 минут ішінде жеткізу
43 990 ₸
-43%
24 990
Сатылымда бар
+ 750 бонусқа дейін
Бұл затты сатып алған жағдайда, сіз S-bonus бонустық шотыңызға +750 аласыз
Rowenta триммері TN3600
Rowenta триммері TN3600 - фото 2
Rowenta триммері TN3600 - фото 3
Rowenta триммері TN3600 - фото 4
Rowenta триммері TN3600 - фото 5

скидка 50% на посуду

Жаппай сатылым
әлі
Саптамалар саны: 2 / Су астында жуу: Иә / Көбікпен қырыну мүмкіндігі: Иә
12 990 ₸
-38%
7 990
Тапсырыс бойынша
+ 240 бонусқа дейін
Бұл затты сатып алған жағдайда, сіз S-bonus бонустық шотыңызға +240 аласыз
Rowenta триммері 10-да 1-еу Selectium TN9440F4 Style
Rowenta триммері 10-да 1-еу Selectium TN9440F4 Style - фото 2
Rowenta триммері 10-да 1-еу Selectium TN9440F4 Style - фото 3
Rowenta триммері 10-да 1-еу Selectium TN9440F4 Style - фото 4
Rowenta триммері 10-да 1-еу Selectium TN9440F4 Style - фото 5
Rowenta триммері 10-да 1-еу Selectium TN9440F4 Style - фото 6

скидка 50% на посуду

Жаппай сатылым
әлі
Саптамалар саны: 9 / Су астында жуу: Иә / Көбікпен қырыну мүмкіндігі: Иә
90 минут ішінде жеткізу
51 990 ₸
-42%
29 990
Сатылымда бар
+ 900 бонусқа дейін
Бұл затты сатып алған жағдайда, сіз S-bonus бонустық шотыңызға +900 аласыз
Rowenta Specialist триммері TN3011F0
Rowenta Specialist триммері TN3011F0 - фото 2
Rowenta Specialist триммері TN3011F0 - фото 3
Rowenta Specialist триммері TN3011F0 - фото 4

скидка 50% на посуду

Жаппай сатылым
әлі
Саптамалар саны: 1 / Су астында жуу: Иә / Көбікпен қырыну мүмкіндігі: Жоқ
90 минут ішінде жеткізу
20 990 ₸
-52%
9 990
Сатылымда бар
+ 300 бонусқа дейін
Бұл затты сатып алған жағдайда, сіз S-bonus бонустық шотыңызға +300 аласыз
Мультитриммер Rowenta Multigroom TN8961F4
Мультитриммер Rowenta Multigroom TN8961F4 - фото 2
Мультитриммер Rowenta Multigroom TN8961F4 - фото 3
Мультитриммер Rowenta Multigroom TN8961F4 - фото 4
Мультитриммер Rowenta Multigroom TN8961F4 - фото 5
Мультитриммер Rowenta Multigroom TN8961F4 - фото 6

скидка 50% на посуду

Витринаға арналған жеңілдік
әлі
Саптамалар саны: 9 / Су астында жуу: Жоқ / Көбікпен қырыну мүмкіндігі: Жоқ / Кесудің максималды ұзындығы: 32 мм / Ең аз кесу ұзындығы: 1 мм-ден 5 мм-ге дейін
90 минут ішінде жеткізу
38 990 ₸
-36%
24 990
Сатылымда бар
+ 750 бонусқа дейін
Бұл затты сатып алған жағдайда, сіз S-bonus бонустық шотыңызға +750 аласыз
Rowenta триммері TN2809F0 Stylis
Rowenta триммері TN2809F0 Stylis - фото 2
Rowenta триммері TN2809F0 Stylis - фото 3
Rowenta триммері TN2809F0 Stylis - фото 4

скидка 50% на посуду

Саптамалар саны: 2 / Су астында жуу: Иә / Көбікпен қырыну мүмкіндігі: Иә
90 минут ішінде жеткізу
25 990 ₸
-54%
11 990
Сатылымда бар
+ 360 бонусқа дейін
Бұл затты сатып алған жағдайда, сіз S-bonus бонустық шотыңызға +360 аласыз
Rowenta мультитримері Trim & Style 1-де 9 TN9155F1
Rowenta мультитримері Trim & Style 1-де 9 TN9155F1 - фото 2
Rowenta мультитримері Trim & Style 1-де 9 TN9155F1 - фото 3
Rowenta мультитримері Trim & Style 1-де 9 TN9155F1 - фото 4
Rowenta мультитримері Trim & Style 1-де 9 TN9155F1 - фото 5
Rowenta мультитримері Trim & Style 1-де 9 TN9155F1 - фото 6

ыдыс-аяққа 50% жеңілдік

Саптамалар саны: 8 / Су астында жуу: Иә / Көбікпен қырыну мүмкіндігі: Иә
90 минут ішінде жеткізу
36 990 ₸
-41%
21 990
Сатылымда бар
+ 660 бонусқа дейін
Бұл затты сатып алған жағдайда, сіз S-bonus бонустық шотыңызға +660 аласыз
Rowenta триммері Forever Sharp Comfort TN6040F4
Rowenta триммері Forever Sharp Comfort TN6040F4 - фото 2
Rowenta триммері Forever Sharp Comfort TN6040F4 - фото 3
Rowenta триммері Forever Sharp Comfort TN6040F4 - фото 4
Rowenta триммері Forever Sharp Comfort TN6040F4 - фото 5
Rowenta триммері Forever Sharp Comfort TN6040F4 - фото 6

скидка 50% на посуду

Жаппай сатылым
әлі
Саптамалар саны: 5 / Су астында жуу: Иә / Көбікпен қырыну мүмкіндігі: Иә
90 минут ішінде жеткізу
45 990 ₸
-46%
24 990
Сатылымда бар
+ 750 бонусқа дейін
Бұл затты сатып алған жағдайда, сіз S-bonus бонустық шотыңызға +750 аласыз
Мультитриммер 11 в 1 Rowenta TN9118F0
Мультитриммер 11 в 1 Rowenta TN9118F0 - фото 2
Мультитриммер 11 в 1 Rowenta TN9118F0 - фото 3
Мультитриммер 11 в 1 Rowenta TN9118F0 - фото 4
Мультитриммер 11 в 1 Rowenta TN9118F0 - фото 5
Мультитриммер 11 в 1 Rowenta TN9118F0 - фото 6

ыдыс-аяққа 50% жеңілдік

Жаппай сатылым
әлі
Саптамалар саны: 10 / Су астында жуу: Иә / Көбікпен қырыну мүмкіндігі: Жоқ / Кесудің максималды ұзындығы: 32 мм / Ең аз кесу ұзындығы: 1 мм-ден кем
90 минут ішінде жеткізу
38 990 ₸
-41%
22 990
Сатылымда бар
+ 690 бонусқа дейін
Бұл затты сатып алған жағдайда, сіз S-bonus бонустық шотыңызға +690 аласыз
Триммер для бороды Rowenta TN8905F0
Триммер для бороды Rowenta TN8905F0 - фото 2
Триммер для бороды Rowenta TN8905F0 - фото 3
Триммер для бороды Rowenta TN8905F0 - фото 4
Триммер для бороды Rowenta TN8905F0 - фото 5

скидка 50% на посуду

Жаппай сатылым
әлі
Саптамалар саны: 3 / Су астында жуу: Жоқ / Көбікпен қырыну мүмкіндігі: Жоқ / Кесудің максималды ұзындығы: 32 мм / Ең аз кесу ұзындығы: 1 мм-ден 5 мм-ге дейін
90 минут ішінде жеткізу
33 990 ₸
-44%
18 990
Сатылымда бар
+ 570 бонусқа дейін
Бұл затты сатып алған жағдайда, сіз S-bonus бонустық шотыңызға +570 аласыз
Rowenta мультитримері 13-те 1 Trim&Style TN9140F4
Rowenta мультитримері 13-те 1 Trim&Style TN9140F4 - фото 2
Rowenta мультитримері 13-те 1 Trim&Style TN9140F4 - фото 3
Rowenta мультитримері 13-те 1 Trim&Style TN9140F4 - фото 4
Rowenta мультитримері 13-те 1 Trim&Style TN9140F4 - фото 5
Rowenta мультитримері 13-те 1 Trim&Style TN9140F4 - фото 6

скидка 50% на посуду

Саптамалар саны: 13 / Су астында жуу: Иә / Көбікпен қырыну мүмкіндігі: Жоқ
41 990 ₸
11 495 бастап
Қолда бар, жеңілдік
+ 690 бонусқа дейін
Бұл затты сатып алған жағдайда, сіз S-bonus бонустық шотыңызға +690 аласыз

Триммерлер Rowenta жайлы жиі қойылатын сұрақтар

Триммерлер Rowenta қанша тұрады?

Sulpak интернет-дүкеніндегі Триммерлер Rowenta санатындағы тауарлардың бағасы -
2026 жылы қандай Триммерлер Rowenta сатып алған дұрысырақ?

Sulpak интернет-дүкенінің пікіріне сәйкес 2026 жылғы ең күшті Триммерлер Rowenta -
Ең арзан Триммерлер Rowenta қайсылары?

Триммерлер Rowenta қазіргі таңда ең арзаны -
Қандай Триммерлер Rowenta ең қымбаттарына жатады және сыйақылық сегментке жатады?